|
Ürün ayrıntıları:
|
| Ürün adı: | Altın Şerit Bakır Lazer Kaynak Makinesi | Lazer ışını: | 1064nm |
|---|---|---|---|
| Güç Tüketimi: | 60W | Garanti: | 2 Yıl |
| Konumlandırma Doğruluğu: | Kırmızı ışık pozisyonu | elektrik talebi: | AC220v/50HZ/30A |
| Soğutma: | Su Soğutma | Tek darbe enerjisi: | 60J |
| Darbe Genişliği: | 0,5-20ms | Boyutlar: | 510*295*435mm |
| Vurgulamak: | 60W YAG Lazer Kaynak Makinesi,Takı YAG Lazer Kaynak Makinesi,Masaüstü Takı Lazer Makinesi |
||
Altın Gümüş Bakır İçin Taşınabilir Masaüstü Mini Küçük Mücevher YAG Mikro Nokta Lazer Kaynak Makinesi
YAG lazer kaynağı, iş parçasını kaynaklamak için yüksek enerjili darbeli lazer kullanmaktır. Pompalamak için darbeli ksenon lambayı ve lazer çalışma maddesi olarak ND: YAG'ı kullanır. Lazer güç kaynağı önce darbeli ksenon lambayı önceden ateşler ve lazer güç kaynağı aracılığıyla darbeli ksenon lambayı deşarj eder, böylece ksenon lamba belirli bir frekans ve darbe genişliğinde ışık dalgaları üretir. Rezonatörden geçtikten sonra 1064 nm dalga boyunda darbeli bir lazer üretilir. Lazer, iş milinin yüzeyine odaklandıktan sonra ışın genişletilir, yansıtılır (veya bir optik fiberden iletilir) ve yüzeye yayılır, böylece iş milinin bir kısmı erir ve kaynaklanır. Kaynak için gereken darbeli lazerin frekansı, darbe genişliği, tabla hareket hızı ve hareket yönü PLC veya endüstriyel PC tarafından kontrol edilebilir ve lazer enerjisi miktarı akım, lazer frekansı ve darbe genişliği ayarlanarak kontrol edilebilir.
Özellikler:
1. Kompakt tasarım, atölye veya stüdyoda yerden tasarruf sağlar ve taşıması kolaydır.
2. Mikroskop, gözlem için çok uygun olan CCD ile senkronize olarak görüntülenir.
3. Makinenin çekirdek bileşenleri olan IGBT, Almanya'dan ithal edilmiştir.
4. Mikroskop, Çin'deki en iyi markayı kullanır ve diğer sıradan mikroskopların maliyetinin 1.5 katıdır.
5. Renkli dokunmatik ekran, kullanıcı dostu insan-bilgisayar arayüzü.
Uygulama:
Parametreler
| Giriş Voltajı | AC220V±10% 50Hz |
| Lazer Frekansı | 1.0~10.0Hz Sürekli Ayarlanabilir |
| Darbe Genişliği | 0.1~10.0ms Kademe Ayarlanabilir |
| Nokta Çapı Ayarlama Aralığı | ±3.0mm |
| Lazer Çıkış Gücü | ≤65W |
| Nişan Alma ve Konumlandırma | CCD ve Mikroskop |
| Ortam Sıcaklığı | ≤45ºC |
| Çalışma Modu | Dokunmatik Kontrol |
| Lazer Dalga Boyu | 1064nm |
| Ekran dokunmatik ekran montaj boyutları | 137*190(mm) |
| Makine Boyutları | U 510*G 295*Y 395(mm) |
![]()
İlgili kişi: Coco
Tel: +86 13377773809