|
Ürün ayrıntıları:
|
| Ürün adı: | Altın Şerit Bakır Lazer Kaynak Makinesi | Lazer ışını: | 1064nm |
|---|---|---|---|
| Güç Tüketimi: | 60W/100W/150W/200W isteğe bağlı | Garanti: | 2 Yıl |
| Konumlandırma Doğruluğu: | Kırmızı ışık pozisyonu | elektrik talebi: | AC220v/50HZ/30A |
| Soğutma: | Su Soğutma | Tek darbe enerjisi: | 60J |
| Darbe Genişliği: | 0,5-20ms | Boyutlar: | 510*295*435mm |
| Vurgulamak: | Taşınabilir YAG Lazer Kaynak Makinesi,Masaüstü YAG Lazer Kaynak Makinesi,Takı YAG Lazer Kaynak Makinesi |
||
Altın Gümüş Bakır İçin Taşınabilir Masaüstü Mini Küçük Mücevher YAG Mikro Nokta Lazer Kaynak Makinesi
Parametreler
| Giriş Voltajı | AC220V±10% 50Hz |
| Lazer Frekansı | 1.0~10.0Hz Sürekli Ayarlanabilir |
| Darbe Genişliği | 0.1~10.0ms Kademe Ayarlanabilir |
| Nokta Çapı Ayarlama Aralığı | ±3.0mm |
| Lazer Çıkış Gücü | ≤65W |
| Hedefleme ve Konumlandırma | CCD ve Mikroskop |
| Çevresel Sıcaklık | ≤45ºC |
| Çalışma Modu | Dokunmatik Kontrol |
| Lazer Dalga Boyu | 1064nm |
| Ekran dokunmatik ekran montaj boyutları | 137*190(mm) |
| Makine Boyutları | U 510*G 295*Y 395(mm) |
![]()
![]()
![]()
Özellikler:
1. Kompakt tasarım, atölyede veya stüdyoda yerden tasarruf sağlar ve taşıması kolaydır.
2. Mikroskop, CCD ile senkronize olarak görüntülenir, bu da gözlem için çok uygundur.
3. Makinenin çekirdek bileşenleri olan IGBT, Almanya'dan ithal edilmiştir.
4. Mikroskop, Çin'deki en iyi markayı kullanır, bu da diğer sıradan mikroskopların maliyetinin 1.5 katıdır.
5. Renkli dokunmatik ekran, dost canlısı insan-bilgisayar arayüzü.
Uygulama:
![]()
İlgili kişi: Coco
Tel: +86 13377773809