|
Ürün ayrıntıları:
|
| Ürün adı: | Fiber Lazer İşaretleme Makinesi | lazer gücü: | 20W 30W 50W 60W Opsiyonel |
|---|---|---|---|
| Lazer kaynağı: | Raycus Max IPG JPT Opsiyonel | Kontrol yazılımı: | Ezcad |
| Garanti: | 2 Yıl | Markalama hızı: | 7000mm/s |
| model numarası: | 1064nm | Uygulanabilir malzeme: | Metal ve %80 plastik |
| Lazer cihazının ömrü: | 100.000 saat | Güç kaynağı: | AC220V 50HZ/60HZ |
| Satış Sonrası Hizmet: | Yurtdışı hizmetleri sağlayabilir | ||
| Vurgulamak: | JPT Lazer Oyma Makinesi,IPG Lazer Oyma Makinesi,Raycus Lazer İşaretleme Makinesi |
||
![]()
| Lazer gücü | 20W 30W 50W |
| Lazer kaynağı | Raycus IPG JPT MAX isteğe bağlı |
| Kontrol kartı | BJJCZ |
| Kontrol yazılımı | JCZ Ezcad |
| Lazer ömrü | 100.000 saat |
| Lazer ışını | 1064nm |
| Optik kalite | m2≤2 |
| Tekrarlama frekansı | 20khz-100khz |
| İşaretleme hızı | ≤7000mm/s |
| İşaretleme alanı | 110mm*110mm standart (isteğe bağlı) |
| Min. Çizgi | 0.01mm |
| Tekrarlama hassasiyeti | ±0.003mm |
| Güç tüketimi | ≤800w |
| Voltaj | AC220V 50Hz |
| Soğutma modu | Hava soğutmalı |
| Desteklenen karakterler | Bilgisayara indirilen herhangi bir yazı tipi |
| Desteklenen format | DWG,DFX,BMP,JPG,PNG,TIF,PCX, TAG, GIF, PLT vb.. |
| Desteklenen Barkod | CODE39, EAN, CODE128, Data Matrix, PDF417 vb.. |
1. Tüm metaller: altın, gümüş, titanyum, bakır, alaşım, alüminyum, çelik, manganez çeliği, magnezyum, çinko, paslanmaz çelik, karbon çeliği / hafif çelik, her türlü alaşımlı çelik, elektrolitik plaka, pirinç plaka, galvanizli sac, Alüminyum, her türlü alaşımlı plaka, her türlü sac metal, nadir metaller, kaplamalı metal, eloksallı alüminyum ve diğer özel yüzey işlemleri, alüminyum-magnezyum alaşımlı yüzey oksijen ayrışmasının yüzeyinin elektrokaplanması
2. Ametaller: ametal kaplama malzemeleri, endüstriyel plastikler, sert plastikler, kauçuk, seramik, reçineler, kartonlar, deri, giysiler, ahşap, kağıt, pleksiglas, epoksi reçine, akrilik reçine, doymamış polyester reçine malzemesi
![]()
![]()
İlgili kişi: Coco
Tel: +86 13377773809