|
Ürün ayrıntıları:
|
| Ürün adı: | Takı lazer kaynak makinesi | Lazer ışını: | 1064nm |
|---|---|---|---|
| Güç Tüketimi: | 200W | Garanti: | 2 Yıl |
| Soğutma: | Dış Su Soğutma | Tek darbe enerjisi: | 120J |
| Boyutlar: | 1000*580*1280mm | ||
| Vurgulamak: | 200W Takı Lazer Lehimleme Makinesi,220V Takı Lazer Lehimleme Makinesi,su soğutma takı lazer kaynakçı |
||
200W 120J Altın Gümüş Bakır Takı YAG Nokta Lazer Kaynak Makinesi
| Model | TY-H20021 |
| Lazer Gücü | 200W |
| Lazer Dalga Boyu | 1064nm |
| Darbe Frekansı | ≤100Hz |
| Tekrarlama Hassasiyeti | ±0.1mm |
| Darbe Genişliği | ≤20ms |
| Nokta Ayarlama Aralığı | 0.1-3.0mm |
| Güç Tüketimi | 6KW |
| Görüş Sistemi | Mikroskop |
| Voltaj | Tek Faz 220V/50HZ/20A |
| Soğutma | Su Soğutma |
| Kabin Boyutu | 1000*580*1280mm |
Takı lazer kaynak makinesinin uygulaması
Uygulanabilir malzemeler: Altın, gümüş, platin, paslanmaz çelik, titanyum ve diğer metaller ve alaşımları. Altın ve gümüş takılarda, yüzüklerde, kolyelerde, bileziklerde, kolyelerde, deliklerde, nokta kaynak lehimleme, tamir dikişleri ve mozaik parçaların pençe kısımlarının kaynağında vb. yaygın olarak kullanılır, ayrıca yapay diş kumu ve küçük hassas parçalara (örneğin: Miras Devre kurşunu, saat yayı, kineskop, elektron tabancası montajı vb.) da uygulanabilir.
Takı lazer kaynak makinesinin avantajları
1. Almanya Heraeus xenon lambası kullanıyoruz, lamba ömrü yaklaşık 2 yıldır.
2. Mini lazer kaynak makinesinin tüm aksesuarları yüksek entegre teknoloji kullanır.
3. Kristal hakkında, Dongjun (Çin'deki en iyi marka) kullanıyoruz.
4. Makine gücü 100w'dır, ancak güç enerjisi büyüktür, 100J'ye ulaşabilir.
5. Çift katmanlı koruyucu lens kullanıyoruz, toz ve kaynak kalıntılarının koruyucu lense yapışması ve lens hasarına yol açması kolay değildir.
6. Su deposunun kapasitesi 1.5L'dir, hızlı ısı dağılımı, makineyi uzun süre çalıştırabilir.
7. Makine yüksek kaliteli 10X mikroskop ve HD CCD kamera ile donatılmıştır.
![]()
![]()
İlgili kişi: Coco
Tel: +86 13377773809