|
Ürün ayrıntıları:
|
| Ürün adı: | Altın Şerit Bakır Lazer Kaynak Makinesi | Lazer ışını: | 1064nm |
|---|---|---|---|
| Güç Tüketimi: | 200W | Garanti: | 2 Yıl |
| Konumlandırma Doğruluğu: | Kırmızı ışık pozisyonu | elektrik talebi: | AC220v/50HZ/30A |
| Soğutma: | Dış Su Soğutma | Tek darbe enerjisi: | 120J |
| Darbe Genişliği: | 0,5-20ms | Boyutlar: | 890*530*1140mm |
| Vurgulamak: | Ergonomik Mücevher Lazer Kaynak Makinası,200W Mücevher Lazer Kaynak Makinası,Ergonomik Mücevher Lazer Kaynak Makinası |
||
Harici Su Soğutmalı Chiller Altın Yüzük Bileklik Kolye Ucu Takı Lazer Kaynak Makinesi
Harici chiller'lı mücevher nokta kaynak makinesi, Maxwave Laser tarafından mücevher lazer kaynak makineleri için özel olarak geliştirilmiştir ve esas olarak altın ve gümüş mücevherlerin delme ve nokta kaynağında kullanılır. Dokunmatik ekran tipindedir, yeni nesil güç kaynağını benimser, hassas çalışma ve optimize edilmiş optik yol ile yüksek fotoelektrik dönüşüm verimliliği, yüksek kararlılık, küçük boyut, yüksek konfigürasyon ve diğer özelliklere sahiptir.
Lazer nokta kaynağı, lazer proses teknolojisi uygulamasının önemli bir yönüdür. Nokta kaynak işlemi termal iletimdir, yani lazer radyasyonu iş parçasının yüzeyini ısıtır ve yüzey ısısı termal iletim yoluyla iç kısımlara yayılır ve belirli bir erimiş havuz oluşturmak için lazer darbesinin genişliği, enerjisi, tepe gücü ve tekrarlama frekansı kontrol edilerek iş parçasını eritir.
![]()
![]()
![]()
| Model | TY-H20021 |
| Lazer Gücü | 200W |
| Lazer Dalga Boyu | 1064nm |
| Darbe Frekansı | ≤100Hz |
| Tekrarlama Hassasiyeti | ±0.1mm |
| Darbe Genişliği | ≤20ms |
| Nokta Ayarlama Aralığı | 0.1-3.0mm |
| Güç Tüketimi | 6KW |
| Görüntüleme Sistemi | Mikroskop |
| Voltaj | Tek Faz 220V/50HZ/20A |
| Soğutma | Su Soğutma |
| Kabin Boyutu | 1000*580*1280mm |
Özellikler:
1. Enerji, darbe genişliği, frekans, nokta boyutu vb. çeşitli kaynak sonuçları elde etmek için daha geniş bir aralıkta ayarlanabilir. Kapalı hazne kontrol çubuğu ayarından gelen parametreler, basit ve verimli;
2. İthal seramik kondenser haznesini benimser, korozyon direnci, yüksek sıcaklık, yüksek fotoelektrik dönüşüm verimliliği, konsantre hazne ömrü (8-10 yıl), lazer nokta kaynak makinesinin xenon lamba ömrü hepsi 8 milyondan fazla kezdir;
3. Dünyanın en gelişmiş otomatik karartma sisteminin kullanımı, çalışma sırasında göz tahrişi zamanını ortadan kaldırır;
4. 24 saat sürekli çalışma kapasitesi, makine performansı ve kararlılığı ile;
5. İnsancıl tasarım, ergonomik, uzun çalışma saatleri yorgunluk yapmaz;
Ana avantajlar: hızlı, yüksek verimli, büyük derinlik, küçük deformasyon, ısıdan etkilenen bölge küçüktür, yüksek kaliteli kaynak, lehim derzi kirlilik içermez, yüksek verimlilik ve çevre koruma.
![]()
İlgili kişi: Coco
Tel: +86 13377773809