|
Ürün ayrıntıları:
|
| Ürün adı: | Lazer Temizleme Makinesi | Lazer Tipi: | Fiber Lazer |
|---|---|---|---|
| lazer gücü: | 1000W 1500W 2000W isteğe bağlı | Lazer kaynağı: | JPT Raycus IPG Opsiyonel |
| model numarası: | 1064nm | Güç kaynağı: | 220V |
| Paketleme Detayları: | Hava/su soğutma | Çalışma Sıcaklığı: | 5-40 ° C |
| Tüketim: | 800W-5KW | ||
| Vurgulamak: | CW Lazer Pas Temizleme Makinesi,1000w Lazer Pas Temizleme Makinesi,1500w Lazer Temizleme Makinesi |
||
1000w 1500w 2000w CW Fiber Lazer Pas Sökücü Temizleme Makinesi
Taiyi Lazer'in lazer pas temizleme makinesi, yeni nesil yüzey temizleme ve yüksek teknoloji ürünüdür. Kurulumu, kullanımı ve otomasyonu kolaydır. Makine açılıp çalıştırıldığında, temizlemek için herhangi bir kimyasal, toz, su veya ortam eklemenize gerek yoktur. Bu el tipi lazer pas sökücü makine, yüzey reçinesini, lekeleri, gresi, kiri, kaplamayı vb. gidermekle kalmaz, aynı zamanda otomatik odaklama da yapabilir.
Özellik
1. Parça matrisine zarar vermeden temassız temizlik.
2. Hassas temizlik, lazer sökücü makine seçici temizlik ve hassas konumlandırma sağlayabilir.
3. Lazer temizleme pas makinesi, herhangi bir kimyasal madde, temizlik sıvısı, güvenlik ve çevre koruma olmadan pası giderebilir.
4. Basit kullanım, sadece gücü açın, el tipi lazer pas sökücü makine otomatik temizlik sağlayabilir.
5. Bu lazer sökücü makinenin temizleme verimliliği çok yüksektir, zamandan tasarruf sağlar.
Fiber lazerler pas giderme için yüksek performanslı araçlardır. Metal alt tabakaya zarar vermeden pası ve diğer kirleticileri hızla gideren lazer ışığı yayarlar.
Özellikler:
| Makine modeli | lazer temizleme makinesi |
| Durum | Yeni |
| Menşe Yeri | Guangdong, Çin (Anakara) |
| Marka Adı | Taiyi lazer |
| Özellik | Kritik Temizlik / Kalıntı Bırakmaz, İyonik Olmayan, Toksik Olmayan, Pas / Korozyon Önleyici, Temassız |
| Yakıt | diğer |
| Sertifikasyon | CE |
| Lazer Dalga Boyu | 1064nm |
| Lazer Tipi | Fiber Lazer |
| Temizlik Tipi | Temassız |
| Kullanılan Endüstriler | Kalıp, Gemi, Su Arıtma, Kauçuk Lastik, Araç Parçaları |
| Malzeme | Metal / Bobin |
| Lazer Gücü (W) | 1000W 1500W 2000W |
| Boyut (U*G*Y) | 1000*1000*650mm |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Makine mühendisleri yurtdışında hizmet verebilir |
| Ürün adı | Lazer Temizleme Makinesi |
| Hizmet | Mühendis yurtdışında hizmet verebilir |
| Soğutma Suyu | Demineralize Su |
| Lazer Kaynağı | Fiber Lazer |
| Soğutma Yöntemi | Su Soğutma |
| Temizleme Genişliği | 10-80mm |
| Ağırlık | 226kg |
| Çalışma Sıcaklığı | 5-40°C |
Uygulama:
Lazer temizleme boyayı, kirleticileri, pası ve kalıntıları, alt tabakayı etkilemeden yüksek enerjili bir lazer ışınıyla giderir. CleanTech, endüstriyel temizlik, pas giderme, boya giderme ve yüzey hazırlığı için en uygun maliyetli, verimli ve güvenli yöntemdir.
![]()
İlgili kişi: Coco
Tel: +86 13377773809