|
Ürün ayrıntıları:
|
| Ürün adı: | Lazer Temizleme Makinesi | Lazer Tipi: | Fiber Lazer |
|---|---|---|---|
| lazer gücü: | 100W 200W 300W 500W isteğe bağlı | Lazer kaynağı: | JPT Raycus IPG Opsiyonel |
| model numarası: | 1064nm | Güç kaynağı: | 220V |
| Paketleme Detayları: | Hava/su soğutma | Çalışma Sıcaklığı: | 5-40 ° C |
| Tüketim: | 800W-5KW | ||
| Vurgulamak: | lazer pas temizleme ekipmanları,lazer temizleme cihazı |
||
Metal veya %80 Plastik için 200W Lazer Temizleme Cihazı / Pas Temizleme Makinesi
Taiyi Lazer'in lazer pas temizleme makinesi, yeni nesil yüzey temizleme ve yüksek teknoloji ürünüdür. Kurulumu, kullanımı ve otomasyonu kolaydır. Makine açılıp çalıştırıldığında, temizlemek için herhangi bir kimyasal, toz, su veya ortam eklemenize gerek yoktur. Bu el tipi lazer pas giderme makinesi, yüzey reçinesini, lekeleri, gresi, kiri, kaplamayı vb. gidermekle kalmaz, aynı zamanda otomatik odaklama da yapabilir.
![]()
![]()
![]()
![]()
Özellik
1. Parça matrisine zarar vermeden temassız temizlik.
2. Hassas temizlik, lazer giderme makinesi seçici temizlik ve hassas konumlandırma sağlayabilir.
3. Lazer temizleme pas makinesi, herhangi bir kimyasal madde, temizlik sıvısı, güvenlik ve çevre koruması olmadan pası giderebilir.
4. Basit kullanım, sadece gücü açın, el tipi lazer pas giderme makinesi otomatik temizlik sağlayabilir.
5. Bu lazer giderme makinesinin temizleme verimliliği çok yüksektir, zamandan tasarruf sağlar.
Şartname:
| Makine modeli | Darbe Lazer Temizleme Makinesi |
| Durum | Yeni |
| Menşe Yeri | Guangdong, Çin (Anakara) |
| Marka Adı | Taiyi lazer |
| Özellik | Kritik Temizlik / Kalıntı Bırakmaz, İyonik Olmayan, Toksik Olmayan, Pas / Korozyon Önleyici, Temassız |
| Yakıt | diğer |
| Sertifikasyon | CE |
| Lazer Dalga Boyu | 1064nm |
| Lazer Tipi | Fiber Lazer |
| Temizleme Tipi | Temassız |
| Kullanılan Endüstriler | Kalıp, Gemi, Su Arıtma, Kauçuk Lastik, Araç Parçaları |
| Malzeme | Metal / Bobin |
| Lazer Gücü (W) | 100W 200W 500W 1000W |
| Boyut (U*G*Y) | 1000*1000*650mm |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Makineye denizaşırı hizmet verebilecek mühendisler |
| Ürün adı | Lazer Temizleme Makinesi |
| Hizmet | Denizaşırı hizmet verebilecek mühendis |
| Soğutma Suyu | Demineralize Su |
| Lazer Kaynağı | Fiber Lazer |
| Soğutma Yöntemi | Su Soğutma |
| Güç Kaynağı | AC220V/380V |
| Temizleme Genişliği | 10-80mm |
| Ağırlık | 226kg |
| Tüketim | 800W-5KW |
| Çalışma Sıcaklığı | 5-40°C |
Uygulama:
Bu makine, demir, karbon çelik levha, paslanmaz çelik levha, kalıp çelik dişli, alüminyum levha, macun boyası olmayan ve diğer malzemeler üzerinde iyi bir temizleme etkisine sahiptir; oksit tabakasını, yüzey boyasını soyma boyasını temizlemek için kullanılabilir; yüzey temizleme yağı, lekeler, kir; yüzey kaplamasını giderme; taş yüzeyden toz ve ekleri giderme; kauçuk kalıp kalıntısı temizleme. Gemi inşa endüstrisi, otomobil parçaları, kauçuk kalıplar, üst düzey takım tezgahları, lastik kalıpları, raylar, çevre koruma endüstrisi ve diğer alanlardaki ekipman temizleme gereksinimlerini karşılayabilir.
![]()
İlgili kişi: Coco
Tel: +86 13377773809