|
Ürün ayrıntıları:
|
| Ürün adı: | Lazer kaynaklı el kaynak makinesi | Garanti: | 1 Yıl |
|---|---|---|---|
| Dalgaboyu: | 1064nm | Güç kaynağı: | AC220v/380v |
| Tüketim: | 800W-5KW | ||
| Vurgulamak: | İyi Kaliteli Lazer Temizleme Makinesi,Pas temizleme lazer temizleme makinesi,Fiber Lazer Temizleme Makinesi |
||
Otomobil jant göbeği pas temizliği için yüksek hızlı ve kaliteli fiber lazer temizleme makinesi
Uygulama:
Metal yüzey pas giderme
Boya temizleme
Yağ lekesi, kirletici temizleme
Kaplama yüzey temizleme
Kaynak/Kaplama yüzeyi ön işlem.
Teknik Özellikler:
| Makine modeli | TY-Q508 Lazer temizleme makinesi |
| Lazer tipi | Fiber lazer |
| Lazer Dalga Boyu | 1064nm |
| Lazer Gücü | 50W /100W /200W/ 300W/500W/ 1000W |
| Güç Kaynağı | AC220V/380V |
| Soğutma Yöntemi | Hava/su soğutma |
| Çalışma Sıcaklığı | 5-40°C |
| Tüketim | 800W-5KW |
![]()
İlgili kişi: Coco
Tel: +86 13377773809