|
Ürün ayrıntıları:
|
| Ürün Adı: | PCB lazer kesme makinesi | Uygulama: | Parmak izi modülleri/ HDI kartları/ FPC/ PCB |
|---|---|---|---|
| Lazer Kaynağı: | Inno | Makine Türü: | Nabız |
| kesme hassasiyeti: | ±25μm | lazer dalga boyu: | 355 nm |
| Darbe genişliği: | 10-40ns | Voltaj: | 220V/10A/50Hz |
| Kesme Efekti: | Pürüzsüz ve güzel, mükemmel kesim dikiş kalitesi | ||
| Vurgulamak: | Ndfeb Mıknatıs Lazer Kesme Makinesi,600x600mm lazer kesme makinesi,Tam Kapalı Lazer Kesme Makinesi |
||
![]()
PCB lazer kesme makinesi![]()
![]()
| Ürün | Özellikleri |
| Boyut: LxWxH | 1500X1600X1720 (MM) |
| Lazer kaynağı | UV/Yeşil lazer |
| Kesme kafası | Tek başlı |
| Kalınlığı | ≤3mm (materyaline göre) |
| Kesim aralığı | 500 mm X 600 mm ((tek gövde) |
| Maksimum aralığı | X eksen 750 mm Yaxis 500 mm |
| Tarama aralığı | 50mm X 50mm |
| Tekrarlanan konumlandırma doğruluk |
Doğrusal motor X eksen/Y eksen±3um Z-eksen servomu motor±0,01mm |
| İşleme doğruluğu | ±20um ((Kompensasyondan sonra) |
| En yüksek hız | 1m/S yükle ((X eksen/Y eksen) |
| En yüksek hızlandırma hızı | 10m/S^2 yükle (X eksen/Y eksen) |
| Odak noktası | 20±5μm (UV) ve 25±5μm (Yeşil) |
| Odaklama doğruluğu | 3m |
| Yükleme modeli | El yükleme + vakum emici + armatür |
| Güç sürücüsü | Doğrusal motor/servo motor |
| Güç | Voltaj: 220V 50HZ~60HZ |
| Maksimum Güç | 3.5KW ((Vakum toz temizleme cihazı dahil değildir) |
| Hava basıncı | 0.4-0.6 Mpa |
| Sıcaklık/nem | 22±2°C/ 50-60%, yoğunlaşma yok |
| Operatör sistemi | WINDOWS7 |
| CCD markası ile görme sistemi | Düzenli istikrar sistemleri ve markaları |
| Biçim | DXF,GER |
| Diğerleri | Ekipman, tozları ve tozları emmek için toz toplayıcıyla donatılmıştır. atık malzemeler DXF; |
| Basit bir insan-makine arayüzü ve işletim paneli; | |
| Eğitim | Düzenleyebilirim. |
| Ekipmanın garantisi, bakım |
1 yıl |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
İlgili kişi: Coco
Tel: +86 13377773809