|
Ürün ayrıntıları:
|
| Çalışma doğruluğu: | ±0,01 mm | Grafik Biçim Desteklendi: | AI, PLT, DXF, BMP, DST, DWG, LAS, DXP |
|---|---|---|---|
| Lazer Tipi: | Fiber Lazer | Soğutma modu: | SMEMA |
| Lazer kaynak markası: | RAYCUS/IPG/JPT | ||
| Vurgulamak: | Mutfak Kaşığı İşaretleme Makinesi,mutfak kaşığı işaretleme lazer makinesi,Uşağı işaretleme lazer makinesi |
||
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Lazer gücü | 20W 30W 50W 60W 80W 100W 120W 150W 200W isteğe bağlı |
| Lazer kaynağı | Raycus/IPG/JPT Mopa isteğe bağlı |
| Kontrol kartı | BJJCZ |
| Kontrol yazılımı | JCZ Ezcad |
| Galvo kafa | Sino-Galvo |
| Lazer ömrü | 100.000 saat |
| Lazer ışını | 1064nm |
| Optik kalite | m2≤2 |
| Tekrar frekansı | 20khz-100khz |
| İşaretleme hızı | ≤7000mm/s |
| İşaretleme alanı | 110mm*110mm standart (isteğe bağlı) |
| Min.Çizgi | 0.01mm |
| Tekrar hassasiyeti | ±0.003mm |
| Güç tüketimi | ≤800w |
| Voltaj | AC220V 50Hz |
| Soğutma modu | Hava soğutma |
| Kabin boyutu | 800*600*1400mm |
| Desteklenen karakterler | Bilgisayara indirilen tüm yazı tipleri |
| Desteklenen format | DWG,DFX,BMP,JPG,PNG,TIF,PCX, TAG, GIF, PLT vb.. |
| Desteklenen Barkod |
CODE39, EAN, CODE128, Data Matrix, PDF417 vb.. |
![]()
1. Tüm metaller: altın, gümüş, titanyum, bakır, alaşım, alüminyum, çelik, manganez çeliği, magnezyum, çinko, paslanmaz çelik, karbon çeliği / hafif çelik, her türlü alaşımlı çelik, elektrolitik plaka, pirinç plaka, galvanizli sac, alüminyum, her türlü alaşımlı plaka, her türlü sac levha, nadir metaller, kaplamalı metal, eloksallı alüminyum ve diğer özel yüzey işlemleri, alüminyum-magnezyum alaşımlı yüzey oksijen ayrışmasının yüzeyinin elektroliz kaplaması
2. Metalik olmayan: metalik olmayan kaplama malzemeleri, endüstriyel plastikler, sert plastikler, kauçuk, seramik, reçineler, kartonlar, deri, giysi, ahşap, kağıt, pleksiglas, epoksi reçine, akrilik reçine, doymamış polyester reçine malzemesi
![]()
![]()
![]()
![]()
1. Satış Sonrası
Ürünlerimiz için 1-3 yıl garanti ve ömür boyu bakım sağlıyoruz. Garanti süresi içinde ürünlerimizdeki işlevsel kusurlar için (yapay veya mücbir sebep faktörleri hariç) ücretsiz onarım veya değiştirme (aşınan parçalar hariç) mevcuttur. Garanti süresi sonrasında, yalnızca gerçek duruma göre yapay ürünler ücretlendirilir.
2. Kalite Kontrol
Malzeme alımı ve üretim prosedürü sırasında yetenekli ve sıkı Kalite Kontrol Ekibi mevcuttur.
Teslim ettiğimiz tüm bitmiş makineler, QC departmanımız ve mühendislik departmanımız tarafından %100 sıkı bir şekilde test edilmiştir.
Teslimattan önce müşterilere ayrıntılı Makine resimleri ve Test videoları sağlayacağız.
3. OEM Hizmeti
Zengin deneyimlerimiz sayesinde özelleştirilmiş ve OEM siparişleri memnuniyetle karşılanır. Tüm OEM hizmetleri ücretsizdir, müşteri yalnızca bize logo çizimini, işlev gereksinimlerini, renkleri vb. sağlamalıdır.
Minimum Sipariş Adedi (MOQ) gerekmez.
4. Gizlilik
Adınız, adresiniz, e-posta adresiniz, banka bilgileriniz vb. gibi kişisel olarak tanımlanabilir bilgileriniz üçüncü taraflarla paylaşılmayacaktır.
İletişim Tüm sorularınız veya yardım talepleriniz tatillerde bile 24 saat içinde yanıtlanacaktır. Ayrıca, acil sorularınız varsa bizi aramaktan çekinmeyin.
5. Ödeme koşulları
Alibaba Ticaret Güvencesi (Yeni, güvenli ve popüler ödeme koşulları)
Peşin olarak %30 T/T depozito olarak ödenir, bakiye sevkiyat öncesi ödenir.
Görüldüğünde geri dönülmez LC.
Diğer ödeme koşulları: Paypal, Western Union ve benzeri.
6. Doküman Desteği
Gümrük işlemleri için tüm belgeler desteklenir: Sözleşme, Paketleme listesi, Ticari Fatura, İhracat beyannamesi ve benzeri.
![]()
Taiyi Lazer 2001 yılında kurulmuştur. Araştırma, geliştirme, üretim ve satış hizmeti konusunda uzmanlaşmış yüksek teknoloji ürünü lazer makine ve ekipman üreticisidir. Dalingshan kasabası Dongguan, Hubei Huanggang ve Hindistan Gujarat'ta araştırma ve üretim üssü bulunmaktadır. Huazhong Bilim ve Teknoloji Üniversitesi'nin profesyonel rehberliği ve Taiyi'nin güçlü mühendislik ekibine dayanarak, bilimsel araştırma başarılarının dönüşümü başarıyla gerçekleştirilmiş ve lazer kesim makinesi, lazer markalama makinesi, lazer kaynak makinesi, lazer temizleme makinesi gibi yüksek hassasiyetli ekipmanlar geliştirilmiştir. Ürünler IT imalatı, elektronik, donanım, iletişim, ev aletleri, otomobiller, binalar, giyim takı, gıda vb. alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Ürünler, ilaç, kimya endüstrisi, ambalaj ve diğer endüstriler üretim alanının uygulama ihtiyaçlarını karşılayabilir. Taiyi ürünleri piyasaya sürüldüğünde, yurt içi ve yurt dışındaki müşteriler tarafından iyi karşılanmaktadır.
Mükemmel ürün kalitesi, kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun ürün tasarımı ve yüksek kaliteli satış sonrası hizmeti ile Taiyi Lazer büyük ilerleme kaydetmiş ve birçok ödül kazanmıştır. Ürünleri 80'den fazla ülke ve bölgeye hizmet vermekte ve 50'den fazla ilk 500 şirket tarafından tercih edilmiştir. Aynı zamanda, Taiyi Lazer ulusal bir yüksek teknoloji kuruluşu ve Orta Çin'de büyük bilimsel ve teknolojik başarıların tanıtımı için bir gösteri üssü olarak ödüllendirilmiştir. Ürünleri bir dizi ulusal patent sertifikası kazanmıştır.
![]()
İlgili kişi: Coco
Tel: +86 13377773809