|
Ürün ayrıntıları:
|
| Ürün adı: | Lazer Temizleme Makinesi | Lazer Tipi: | Fiber Lazer |
|---|---|---|---|
| lazer gücü: | 1500W 2000W 3000W 6000W İsteğe bağlı | Lazer kaynağı: | JPT Raycus IPG Maksimum BWT İsteğe Bağlı |
| model numarası: | 1064nm | Güç kaynağı: | 220V |
| Paketleme Detayları: | Hava/su soğutma | Çalışma Sıcaklığı: | 5-40 ° C |
| Tüketim: | 800W-5KW | ||
| Vurgulamak: | 1000W El Tipi Lazer Temizleyici,2000W El Tipi Lazer Temizleyici,Metal Pas Oksit Lazer Temizleyici |
||
El Tipi Lazer Temizleyici 1000W 2000W 3000W Sürekli Lazer Temizleme Makinesi Metal Pas Oksit İçin
Taiyi Lazer'in lazer pas temizleme makinesi, yeni nesil yüzey temizleme ve yüksek teknoloji ürünüdür. Kurulumu, kullanımı ve otomasyonu kolaydır. Makine açılıp çalıştırıldığında, temizlemek için herhangi bir kimyasal, toz, su veya ortam eklemenize gerek yoktur. Bu el tipi lazer pas giderme makinesi sadece yüzey reçinesini, lekeleri, gresi, kiri, kaplamayı vb. değil, aynı zamanda otomatik odaklamayı da yapabilir.
Özellik
1. Parça matrisine zarar vermeden temassız temizlik.
2. Hassas temizlik, lazer giderme makinesi seçici temizlik ve hassas konumlandırma sağlayabilir.
3. Lazer temizleme pas makinesi, herhangi bir kimyasal madde, temizlik sıvısı, güvenlik ve çevre koruması olmadan pası giderebilir.
4. Basit kullanım, sadece gücü açın, el tipi lazer pas giderme makinesi otomatik temizlik sağlayabilir.
5. Bu lazer giderme makinesinin temizleme verimliliği çok yüksektir, zamandan tasarruf sağlar.
Fiber lazerler pas giderme için yüksek performanslı araçlardır. Metal alt tabakaya zarar vermeden pası ve diğer kirleticileri hızla gideren lazer ışığı yayarlar.
Özellikler:
| Makine modeli | lazer temizleme makinesi |
| Durum | Yeni |
| Menşe Yeri | Guangdong, Çin (Anakara) |
| Marka Adı | Taiyi lazer |
| Özellik | Kritik Temizlik / Kalıntı Bırakmaz, İyonik Olmayan, Toksik Olmayan, Pas / Korozyon Önleyici, Temassız |
| Yakıt | diğer |
| Sertifikasyon | CE |
| Lazer Dalga Boyu | 1064nm |
| Lazer Tipi | Fiber Lazer |
| Temizleme Tipi | Temassız |
| Kullanılan Endüstri | Kalıp, Gemi, Su Arıtma, Kauçuk Lastik, Araç Parçaları |
| Malzeme | Metal / Bobin |
| Lazer Gücü(W) | 1500W 2000W 3000W 6000W isteğe bağlı |
| Boyut(U*G*Y) | 1000*1000*650mm |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Makine mühendisleri denizaşırı hizmet verebilir |
| Ürün adı | Lazer Temizleme Makinesi |
| Hizmet | Mühendis denizaşırı hizmet verebilir |
| Soğutma Suyu | Deiyonize Su |
| Lazer Kaynağı | Fiber Lazer |
| Soğutma Yöntemi | Su Soğutma |
| Temizleme Genişliği | 10-80mm |
| Ağırlık | 226kg |
| Çalışma Sıcaklığı | 5-40°C |
Uygulama:
Lazer temizleme yüksek enerjili bir lazer ışını ile boyayı, kirleticileri, pası ve kalıntıları giderir, bu da alt tabakayı dokunulmadan bırakır. CleanTech, endüstriyel temizlik, pas giderme, boya giderme ve yüzey hazırlığının en uygun maliyetli, verimli ve güvenli yöntemidir.
![]()
İlgili kişi: Coco
Tel: +86 13377773809