|
Ürün ayrıntıları:
|
| Lazer Kaynağı: | Raycus Max IPG NLIGHT Opsiyonel | lazer gücü: | 1000W 1500W 2000W 3000W 4000W 6000W Opsiyonel |
|---|---|---|---|
| Hız kesmek: | 70m/dak | Maksimum hızlanma: | 1.8g |
| yarık genişliği: | 0,1-0,5 mm | Kesi pürüzlülüğü: | Ra3.2-25.4μm |
| Boru yük taşıma: | 750kg | CNC sistemi: | Cypcut |
| Makina ağırlığı: | 4T | elektrik talebi: | 380V 50Hz/60Hz |
| Çalışma alanı: | φ30-φ350mm×6000mm | Görünüm boyutu: | 11500×2350×2500mm |
| Satış sonrası hizmet: | Mühendisler yurtdışında hizmet verebilir | ||
| Vurgulamak: | Raycus Fiber Lazer Kesim Makinesi,IPG Fiber Lazer Kesici,Raycus Fiber Lazer Kesici |
||
![]()
![]()
![]()
![]()
>>> Teknik parametreler
| Model | TY-P6350 ((1000W-6000W) |
| X eksen | 7100mm |
| Lazer kaynağı | Raycus/IPG |
| Lazer çıkış gücü | 1000W-6000W |
| Kesim aralığı | Yuvarlak boru 30-350*6500mm Kare tüp 20*20*6500mm-150*150*6500mm |
| Y ekseni | 220 mm |
| A eksen, B eksen | A-eksen, B-eksen sınırsız dönüş |
| Z ekseni | 150 mm |
| Sistem koruma seviyesi | IP |
| Lazer güvenlik seviyesi | Sınıf IV |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ~ 40oC |
| Elektrik talebi | 380V/50Hz |
| Soğutma yöntemi | Su soğutma |
| Sürekli çalışma süresi | 24 saat |
| Ağırlık | Yaklaşık 7500 kg. |
| Boyut | Yaklaşık 11600mm*2400mm*2100mm |
| Maks. çalışma hızı | 70m/dakikada |
| Maks. hızlanma | 1.8G |
| X/Y konumlandırma doğruluğu | 0.03mm |
| Min. yarık genişliği | 0.05mm |
>>> Başvuru
1Genellikle kullanılan her türlü kapalı ve kapalı olmayan metal boru işleme uygulanabilir, örneğin: kare geçiş, yuvarlak boru, eliptik boru, açı demir, kanal çelik, I kiriş vb.
2Uygulama endüstrisi: mutfak eşyaları, aydınlatma donanımı, hassas parçalar, metal tabakası işleme ve diğer metal ürünleri işleme endüstrileri;
3Uygulama malzemeleri: karbon çelik, paslanmaz çelik, bakır, alüminyum, galvanizli boru, elektrolitik plaka ve diğer metal malzemeler.
![]()
İlgili kişi: Coco
Tel: +86 13377773809