|
Ürün ayrıntıları:
|
| Ürün adı: | Lazer Kesim Kafası | Durum: | Yeni |
|---|---|---|---|
| Lazer Tipi: | Fiber Lazer | Garanti: | 1 Yıl |
| İşlev: | Sac Metal Kesimi | önemli satış noktaları: | Uzun Hizmet Ömrü |
| Vurgulamak: | lazer kesme makinesi parçaları,lazer kesme makinesi yedek parçaları |
||
Ürün Açıklaması
BM114S serisi, 2017 yılında İsviçre RAYTOOLS AG tarafından piyasaya sürülen otomatik odaklama kesim kafasıdır. BM114S, dahili motor ve sürücü birimi ile birlikte gelir ve doğrusal sürücü aracılığıyla odaklama lensi 25 mm aralığında otomatik olarak konum değiştirebilir. Kullanıcı, kalın levhaların veya farklı kalınlık ve malzemelerdeki levhaların hızlı delinmesini tamamlamak için odaklamayı program aracılığıyla sürekli olarak ayarlayabilir. Ürün, ışın demetini entegre etmek için geniş net açıklıklı lens grubu ile donatılabilir. Kafalar, çeşitli fiber lazerlerle uyumlu olmasını sağlayan çeşitlendirilmiş arayüz ayarlarına sahiptir. Optik tasarımın optimizasyonu ve su soğutmalı tasarım, lazer kafalarının yüksek güçlü lazerlerde kararlı ve uzun süreli çalışmasını sağlar.
Özellikler
• 1μm'de 6KW'a kadar optik güç, D37 lens grubu ve kalın levha kesimi için daha fazla güç; • Otomatik odak aralığı +10~-14mm, doğruluk 0.05mm; • Odak lens sürücüsünün maksimum ivmesi 10m/s2, maksimum hızı 10m/dak; • Kolimatör ve odaklama lensleri su soğutmalıdır. Nozul ve seramik gövdeyi ve kullanım ömrünü etkili bir şekilde korumak için nozul için hava akışı soğutmasını artırın; • 35mm net açıklık, kaçak ışık girişimini etkili bir şekilde azaltır, kesim kalitesini ve hizmet ömrünü garanti eder; • 5.6KG, kompakt yapı, mekanik gereksinimleri azaltır;
Teknik Özellikler
| Güç Derecesi | ≤6KW |
| Net Açıklık | 35mm |
| Kolimatör koruyucu cam | Φ38mm*1.5mm |
| Odaklama koruyucu cam | Φ37mm*7mm |
| Otomatik odak | Aralık:+10~-14mm |
| İvme:≤10m/s2 | |
| Hız:≤10m/dak | |
| Doğruluk:≤50μm | |
| Yardımcı gaz Basıncı | ≤30bar |
| Ağırlık | ~5.6kg |
| Kolimatör Odak Uzunluğu | 100mm |
| Odaklama Odak Uzunluğu | 150mm, 200mm |
![]()
İlgili kişi: Coco
Tel: +86 13377773809