|
Ürün ayrıntıları:
|
| Ürün adı: | Lazer Kesim Kafası | Durum: | Yeni |
|---|---|---|---|
| Lazer Tipi: | Fiber Lazer | Garanti: | 1 Yıl |
| İşlev: | Sac Metal Kesimi | önemli satış noktaları: | Uzun Hizmet Ömrü |
| Vurgulamak: | lazer kesme makinesi parçaları,lazer kesme makinesi yedek parçaları |
||
Ürün Açıklaması:
| Marka | Raytools |
| Model | BM109 |
| Güç Derecesi | 0-1.5KW |
| Net Açıklık | 28mm |
| Kollimatör koruyucu cam | φ24.9mm*1.5mm |
| Odaklama koruyucu cam | φ27.9mm*4.1mm |
| Yardımcı gaz Basıncı | ≤25bar |
BM109 serisi, İsviçreli RAYTOOLS AG tarafından 2017 yılında 1.5kw altı için piyasaya sürülen otomatik odaklı optik fiber kesme kafasıdır. Motor sürücü ünitesi ürünün içine yerleştirilmiştir ve odak lensi, 17 mm içinde otomatik olarak konum değiştirmek için doğrusal bir mekanizma tarafından tahrik edilir. Kullanıcı, program aracılığıyla sürekli odak ayarlayarak kalın plakaların hızlı delinmesini tamamlayabilir ve farklı kalınlık ve malzemelerdeki plakaları otomatik olarak kesebilir. Bu ürün, ışını entegre etmek, optik ve su soğutmayı optimize etmek için D28 kompozit lens grubu ile donatılmıştır, böylece lazer kafası uzun süre kararlı bir şekilde çalışabilir.
Optimize edilmiş tasarım yapısı:
Modüler, bakımı kolay, arıza süresini azaltır.
Çoklu koruyucu lensler:
Üç koruyucu lens, yüksek korumalı kollimatör odaklama lensi.
Dayanıklılık:
2 kanal optik su soğutma, sürekli çalışma süresini etkili bir şekilde uzatır.
Yüksek toz geçirmezlik:
IP65 sınıfı toz geçirmez, patentli koruyucu lens kapağı, ölü açı olmadan toz geçirmez.
Kapalı döngü adım adım otomatik odaklama:
Adım kaybını etkili bir şekilde önlemek için kapalı döngü step motor kullanır. Odak hızı 100mm/s, tekrar doğruluğu 1 m.
Hızlı delme ve yüksek hızlı kesim:
16mm yumuşak çelik, delme süresi <6 saniye, kesme hızı 0.6m/dak @1500w.
Otomatik odak düzlem kesme kafası
Güç seviyesi: 1500W
Kollimatör lens odak uzaklığı: 100mm
Odaklama lensi odak uzaklığı: 125mm, 150mm
Otomatik odak:
- aralık: +8~-9mm
- ivme: 10m/s
- hız: 6m/dak
- doğruluk: 50μm
Nozül deliği spesifikasyonu: tek katmanlı, çift katmanlı, standart dışı
Optik fiber arayüzü: QBH, QD
Nozül açıklığı: 0.8mm, 1.0mm, 1.2mm, 1.5mm, 2.0mm, 2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, 4.0mm, 4.5mm, 5.0mm
Odaklama açıklığı: 26mm
Lensi korumak için
-Kollimatör koruyucu ayna:φ 24.9mm*1.5mm
-odaklama koruyucu ayna: φ27.9mm*4.1mm
Yardımcı gaz basıncı: 25bar
Ağırlık: ~ 3kg
![]()
İlgili kişi: Coco
Tel: +86 13377773809