Taiyi dünyayı aydınlatır.

Taiyi, lazer makine endüstrisinin ömrüne adanmıştır.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
haber
Ana sayfa

Taiyi Laser Technology Company Limited

iyi kalite Metal Lazer Kesim Makinası satış için
iyi kalite Metal Lazer Kesim Makinası satış için
Quality is your factory culture, Quickly response is your core! Keep it and let Taiyi brand laser machine around the world.

—— Upendra Patel

Kalite güvencesi!

—— Peter

Lazer markalama makinesinin mükemmel ürünü.

—— David Chow

Şirketinizin yedek parçalarının kalitesi daha önce aldığımdan daha iyi.

—— lakmal

Güzel bir alışveriş gezisi !!!

—— James Clark

Ben sohbet şimdi

Taiyi Laser Technology Company Limited

1 2 3 4 5 6 7 8
Taiyi Laser Technology Company Limited Taiyi Laser Technology Company Limited Taiyi Laser Technology Company Limited Taiyi Laser Technology Company Limited Taiyi Laser Technology Company Limited Taiyi Laser Technology Company Limited Taiyi Laser Technology Company Limited Taiyi Laser Technology Company Limited
Plant overviewing Sales office Sales team Dünya çapında müşteri Dünya çapında müşteri Dünya çapında müşteri Fuar Fuar
<-Video Images->

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Şirket ticaret
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Dünya çapında
Markalar : TAIYI TYL
No. Çalışanları : 200~300
Yıllık satış : 5000000-8000000
Yıl kurulan : 2007
İhracat p.c : 50% - 60%

Taiyi Laser is a high-tech machinery and equipment manufacturer specializing on the research, development, production, and sales service. Taiyi Lazer araştırma, geliştirme, üretim ve satış hizmeti konusunda uzmanlaşmış bir yüksek teknoloji makine ve ekipman üreticisidir. Brand Taiyi was established in the 1980s in Taiwan and manufactured pneumatic tapping machine and electrical tapping machine,fiber laser welding machine,fiber cutting machine,fiber laser marking machine and machine spare parts. Marka Taiyi 1980'lerde Tayvan'da kurulmuş ve pnömatik kılavuz çekme makinesi ve elektrikli kılavuz çekme makinesi, fiber lazer kaynak makinesi, fiber kesme makinesi, fiber lazer markalama makinesi ve makine yedek parçaları üretmiştir.

 

With the company's development, Taiyi started to manufacture laser equipment, including laser marking machine, laser welding machine and laser cutting machine, with over 100 products available. Şirketin gelişimi ile Taiyi, 100'den fazla ürün ile lazer markalama makinesi, lazer kaynak makinesi ve lazer kesme makinesi de dahil olmak üzere lazer ekipmanları üretmeye başladı. Dongguan factory covers an area of 5000 ㎡ . Dongguan fabrika 5000 an bir alanı kaplamaktadır. It is located in the famous manufacturing city of China and radiates to the PRD. Çin'in ünlü üretim şehrinde bulunur ve PRD'ye yayılır.


Hubei manufacturing base covers an area of 30 acres. Hubei üretim üssü 30 dönümlük bir alanı kaplamaktadır. Relying on the superiority of the talent and technique, Taiyi is professional from product development, processing, production, assembling to one-stop shipping,having established a goodstrategic partnership with Optical Valley of China and Huazhong University of Science and Technology. Yetenek ve tekniğin üstünlüğüne dayanan Taiyi, Çin Optik Vadisi ve Huazhong Bilim ve Teknoloji Üniversitesi ile iyi niyetli bir ortaklık kurmuş olan ürün geliştirme, işleme, üretim, tek elden nakliye işlemlerine kadar profesyoneldir.


For better service from pre-sales and after-sales, Taiyi has set up offices in China and overseas. Satış öncesi ve satış sonrası daha iyi hizmet için Taiyi, Çin ve denizaşırı ofisler kurdu. East China (Kunshan) Office, South China (Dongguan factory), West (Chongqing), North China (Beijing), Central China (Hubei base) and Zhejiang Office (planning). Doğu Çin (Kunshan) Ofisi, Güney Çin (Dongguan fabrikası), Batı (Chongqing), Kuzey Çin (Pekin), Orta Çin (Hubei üssü) ve Zhejiang Ofisi (planlama).

 

Yurtdışı Servis İstasyonları da mevcuttur: Tayland, Türkiye, Hindistan, İsrail, İran, İsviçre, Polonya, Güney
Kore, Mısır, Cezayir, Sri Lanka, Vietnam.


Welcome to join Taiyi family. Taiyi ailesine katılmaya hoş geldiniz. in making contributions to the world. dünyaya katkılarda bulunur.

 

 

İletişim bilgileri
Taiyi Laser Technology Company Limited

İlgili kişi: Ms. Olivia

Tel: 8613929450025

Faks: 86-769-82751060

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)