Mesaj gönder
Ana sayfa ÜrünlerLazer kesme makinesi

Metal Yuvarlak Kare Fiber Lazer Boru Boru Kesme Makinesi CNC Otomatik

Sertifika
Çin Taiyi Laser Technology Company Limited Sertifikalar
Çin Taiyi Laser Technology Company Limited Sertifikalar
Müşteri yorumları
Quality is your factory culture, Quickly response is your core! Keep it and let Taiyi brand laser machine around the world.

—— Upendra Patel

Kalite güvencesi!

—— Peter

Lazer markalama makinesinin mükemmel ürünü.

—— David Chow

Şirketinizin yedek parçalarının kalitesi daha önce aldığımdan daha iyi.

—— lakmal

Güzel bir alışveriş gezisi !!!

—— James Clark

Ben sohbet şimdi

Metal Yuvarlak Kare Fiber Lazer Boru Boru Kesme Makinesi CNC Otomatik

Metal Yuvarlak Kare Fiber Lazer Boru Boru Kesme Makinesi CNC Otomatik
Metal Round Square Fiber Laser Pipe Tube Cutting Machine CNC Automatic
Metal Yuvarlak Kare Fiber Lazer Boru Boru Kesme Makinesi CNC Otomatik Metal Yuvarlak Kare Fiber Lazer Boru Boru Kesme Makinesi CNC Otomatik Metal Yuvarlak Kare Fiber Lazer Boru Boru Kesme Makinesi CNC Otomatik Metal Yuvarlak Kare Fiber Lazer Boru Boru Kesme Makinesi CNC Otomatik

Büyük resim :  Metal Yuvarlak Kare Fiber Lazer Boru Boru Kesme Makinesi CNC Otomatik

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: TAIYI LASER
Sertifika: CE SGS FDA
Model numarası: Lazer kesme makinesi
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 takım
Fiyat: Please contact us
Ambalaj bilgileri: Uluslararası ihracat standartlarını karşılayan ahşap kutular
Teslim süresi: 20-50 iş günü
Ödeme koşulları: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 100 takım/ay

Metal Yuvarlak Kare Fiber Lazer Boru Boru Kesme Makinesi CNC Otomatik

Açıklama
Lazer kaynağı: Raycus Max IPG NLIGHT Opsiyonel Lazer Gücü: 1000W-6000W
Hız kesmek: 100M/DK Maksimum hızlanma: 1.5G
Çalışma alanı: 6016 Tekrarlanan doğruluk: ±0,03 mm
Soğutma modu: Su Soğutma elektrik talebi: 380V 50Hz/60Hz
Lazer Kafası: Raytools Precitec WSX OSPRI Opsiyonel Kontrol sistemi: Cypcut Hypcut Beckhoff Opsiyonel
Kesme Malzemeleri: Paslanmaz Çelik Karbon Çelik Vb Satış sonrası servis: Mühendisler yurtdışında hizmet verebilir
Vurgulamak:

6000W Lazer Tüp Kesme Makinesi

,

100M/DK Lazer Tüp Kesme Makinesi

,

CNC Otomatik Lazer Kesim Makinesi

CNC Otomatik Metal Yuvarlak Kare Boru Tüp Fiber Lazer Kesim Makinesi
Ürün Açıklaması:

Otomatik fiber lazer boru kesme makinesi, CCD boru bölümü tanıma sistemi, otomatik demet besleme sistemi, bitmiş boru bağlantı parçaları için otomatik sıralama sistemi, boru yüzer gözetim mekanizması, akıllı uzaktan izleme sistemi, otomatik boru levha uzunluğu ölçüm sistemi vb. benimser.

 

Özellik:

1.Lazer boru kesme makineleri için özel bir platform olan Windows işletim sistemine dayalı Bochu FSCUT3000S CNC sistemini kullanır ve lazer kesim kontrolü için özel fonksiyon modüllerini entegre eder.Güçlü işlevlere, iyi insan-makine arayüzüne ve basit kullanıma sahiptir.
2.Profesyonel boru kesme programlama yazılımı, CNC boru kesme makinelerinin "tam zamanlı kesim, yüksek verimli kesim" elde etmesi için temel teknolojilerden biridir ve etkili bir şekilde malzeme tasarrufu yapmak ve kesme verimliliğini artırmak için temel garantidir.
3. Kapasitif fiber lazer kesme kafası, yüksek algılama doğruluğuna, hassas tepkiye ve en kararlı ve güvenilir performansa sahiptir.
4. Eşsiz koruma cihazı, boru beslenirken ve döndürülürken borunun yüzeyi ile temas halinde kalmasını sağlar.Destek kuvveti, etkili destek sağlamak, borunun sarkmasını önlemek ve boru dönerken eksen salınımını azaltmak için boru özelliklerine göre ayarlanır.İşleme doğruluğunu iyileştirin.
5. Tam otomatik tüm demet besleme işlevi (isteğe bağlı), operatör sayısını azaltır ve işleme verimliliğini artırır.
6. Boru bölümü otomatik tanımlama sistemi (isteğe bağlı), çeşitli borularla karıştırılabilir ve yüklenebilir, boru tipini otomatik olarak sorar, işlem kitaplığını otomatik olarak alır ve mevcut işleme programlarını yönlendirir.
7. Eksiksiz bir kesme işlemi parametre kitaplığı ve kullanıcı dostu bir parametre arayüzü sağlanmıştır.Boru tipine göre "tek tıklamayla ayar" işleme süreci gerçekleştirilebilir ve lazer kesim işlemi parametreleri de arayüzde gerçek zamanlı olarak değiştirilebilir.
8. Yüksek hassasiyetli servo oransal valf, en iyi kesme etkisini elde etmek için kesme yardımcı gazının gaz basıncını ve aynanın sıkma kuvvetini hassas bir şekilde kontrol edebilir.
9. Borunun doğrusal konumlandırma hızı 100m/dak'ya ulaşabilir ve döner konumlandırma hızı 120m/dak'ya ulaşabilir


Lazer boru kesme makinesi, profil ve boru kesme pazarındaki müşterilerin ihtiyaçlarına göre boru destek cihazlarının ve aynaların kontrolünü gerçekleştirmek için kendi geliştirdiği en son otobüs tipi CNC lazer boru kesme sistemini benimser.
Bu makine, karbon çeliği, paslanmaz çelik, alüminyum alaşımı ve yuvarlak borular, kare borular, dikdörtgen borular, eliptik borular vb. makine, mobilya, inşaat, inşaat makinası
Makine, gıda, donanım dekorasyonu, lambalar, reklam, spor malzemeleri ve diğer endüstriler, yüksek derecede otomasyon, yüksek verimlilik, uygun maliyetli özel boru kesme ekipmanıdır.

 

Uygulama endüstrisi:


Metal lazer kesim makinesinin ana uygulama endüstrileri
1. Sac işleme endüstrisi
Metal lazer kesim makinesi, sac işleme alanında büyük bir devrimdir.Yüksek esneklik, hızlı kesim hızı, yüksek kesim verimliliği ve kısa ürün döngüsü nedeniyle, sac lazer kesim makineleri sac işleme endüstrisinde vazgeçilmez bir makine haline gelmiştir.
Bir yandan, metal lazer kesim makinelerinde işleme sırasında herhangi bir deformasyon veya takım aşınması olmaz.Hangi parça olursa olsun, lazer kesici ile doğru ve hızlı bir şekilde kesilebilir.Öte yandan, metal lazer kesim makinelerinin kesim aralığı genellikle dardır, kesim kalitesi iyidir ve otomasyon düzeyi yüksektir.Ayrıca talaşlı imalat makinalarının kullanılması çalışanların iş yoğunluğunu azaltmakta ve çevreyi kirletmemektedir.
2. Reklam metal kelime endüstrisi
Reklam prodüksiyon sektöründe genellikle daha çok metal malzemeler kullanılmaktadır.Geleneksel işleme ekipmanı genellikle reklam yazı tiplerinin işlenmesi gibi malzemeleri kullanır.Yetersiz işleme hassasiyeti ve kesme yüzeyi nedeniyle yeniden işleme olasılığı oldukça yüksektir.Sonuç olarak, iş verimsizdir ve çok fazla maliyet boşa gider.
Yüksek hassasiyetli metal lazer kesim teknolojisi, iş verimliliğini büyük ölçüde artıran ve işletme maliyetlerinden tasarruf sağlayan ikincil yeniden işleme gerektirmez.
3. Mutfak eşyaları endüstrisi
Mutfak eşyası işleme endüstrisinde, davlumbazlar ve gazlı cihazlar genellikle çok sayıda sac panel kullanır.Geleneksel işleme yöntemleriyle işlenirken, düşük iş verimliliği, büyük kalıp tüketimi ve yüksek kullanım maliyeti sorunlarıyla karşı karşıyadır.
Metal lazer kesim makinesi bu sorunları mükemmel şekilde çözer.Kesme hızı hızlı, hassasiyet yüksek ve işleme verimliliği iyileştirildi.Özelleştirilmiş ve kişiselleştirilmiş ürün geliştirmeyi gerçekleştirebilir, verimi artırabilir, mutfak gereçleri üreticilerinin sorunlarını çözebilir ve mutfak gereçleri üreticilerinin beğenisini kazanabilir.Onaylı.
4. Otomobil üretimi
Arabalarda ayrıca araba fren balataları ve kapıları gibi birçok hassas parça ve malzeme vardır.Aracın güvenliğini artırmak için kesim hassasiyeti garanti edilmelidir.Bununla birlikte, geleneksel işleme yöntemlerinin veya el emeğinin hassasiyet ve verimliliği garanti etmesi zordur.
Bu nedenle lazer kesim, yüksek hassasiyet, yüksek verimlilik, çapaksız ve tek adımda kalıplama ile partiler halinde hızlı bir şekilde işlenebilir.Bu nedenle lazer kesim makineleri otomotiv endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Şu anda en akıllı endüstrilerden biri olan otomobil üretimi, çeşitli üretim süreçlerini bütünleştiriyor.En önemli teknolojilerden biri olan sac lazer kesim makineleri, akıllı aksesuar üretiminde %70'e varan oranlarda başarı sağlamıştır.
5. Fitness ekipmanları endüstrisi
Fitness ekipmanlarının çeşitliliği de işleme için yüksek gereksinimleri ortaya koymaktadır.Çoklu spesifikasyonlar ve çoklu şekiller, geleneksel işlemeyi karmaşık ve verimsiz hale getirir.Lazer kesim oldukça esnektir ve farklı tüpler ve levhalar için özelleştirilebilir ve esnek bir şekilde işlenebilir.İşlemden sonra bitmiş ürün pürüzsüz ve çapaksızdır.İkincil işleme gerek yoktur.Kalite ve verimlilik, geleneksel süreçle karşılaştırıldığında büyük ölçüde iyileştirilmiştir.
6. Gemi İnşası
Gemi yapımı alanında, lazer kesimli deniz çelik levhası iyi kesme dikiş kalitesine, kesme yüzeyinin iyi dikeyliğine, cüruf içermemeye, ince oksit tabakasına, pürüzsüz yüzeye, ikincil işlemeye gerek yok, doğrudan kaynağa, küçük termal deformasyona, yüksek hassasiyetli eğriye sahiptir. kesme ve azaltılmış koordinasyon adam-saatleri., yüksek mukavemetli gemi plakalarının engelsiz kesilmesini sağlamak için.
7. İnşaat makineleri endüstrisi
Şu anda, inşaat makineleri endüstrisinin çeşitli kalınlıklardaki plakalar üzerinde çok sayıda yuvarlak delik, kare delik ve özel şekilli delikler açması gerekiyor ve hassasiyet gereksinimleri çok yüksek.Lazer kesimin kullanılması, hızlı bir şekilde delikler açabilir ve üretim verimliliğini ve ürün kalitesini büyük ölçüde artıran ideal şekli kesebilir.

 

 

Teknik Parametre Listesi:

 

Lazer kaynağı Raycus/IPG/nLight(isteğe bağlı)
Lazer kesim kafası Raytools/WSX
Lazer kaynağının çıkış gücü 1000W-6000W (isteğe bağlı)
İşaretleme aralığı 6000mm*(30-350)
Maksimum konumlandırma hızı 70m/dak
 XY ekseni maksimum hızlanma hızı 1.8G
Kontrol sistemi Cycut
Güç gereksinimi Yaskava
Bulaşma Çift Tahrikli Dişli Rafı
Kılavuz rayı Tayvan Hiwin Kılavuz Rayı

Metal lazer kesim makinesi, stresi ortadan kaldırmak için tavlama işlemine ve titreşim eskitme işlemine tabi tutulan ve daha sonra uzun süreli stabilite ve takım tezgahında deformasyon olmamasını sağlamak için büyük ölçekli bir portal freze makinesinde ince frezeleme işlemi gerçekleştiren güçlendirilmiş bir kaynak yatağını benimser. .İstikrarlı performansa sahip yüksek performanslı orijinal paketlenmiş fiber lazerlerle donatılmıştır., Hizmet ömrü 100.000 saate ulaşabilir.İthal kılavuz sürücü ve servo motoru benimser ve çeşitli metal levhaları kesmek için yardımcı gaz (oksijen, argon, nitrojen) kullanabilir, kullanımı kolay, yüksek hassasiyet, yüksek hız ve yüksek verimlilik.

Örneklem:

 

 

Metal Yuvarlak Kare Fiber Lazer Boru Boru Kesme Makinesi CNC Otomatik 0

İletişim bilgileri
Taiyi Laser Technology Company Limited

İlgili kişi: Coco

Tel: +86 13377773809

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)